---> برای استعلام خلافی با موبایل کلیک کنید <---

 

قبل از اینکه بخواهید استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک را انجام دهید، باید مشخص کنید که می خواهید کل خلافی‌های خود را استعلام بگیرید یا اینکه فقط می خواهید تخلفات مربوط به طرح ترافیک را استعلام بگیرید. به طور کلی باید بدانید که لیست خلافی و تخلفات راهنمایی و رانندگی با توجه به روشی که استعلام می گیرید، می تواند شامل هر دوی این تخلفات شود و یا اینکه فقط یکی از آنها را پوشش دهد. اگر می خواهید استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک را با هدف آگاهی از کل خلافی‌های خود انجام دهید، باید به سراغ مراکز پلیس +10 بروید. این مراکز با توجه به اینکه دسترسی‌های بیشتری برای استعلام خلافی دارند، راحت‌تر می توانند استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک را انجام دهند و اطلاعات را به تاریخ روز به شما ارائه می دهند.

 

شماره تلفن 02188288888 برای استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک

 

با تماس با شماره تلفن 02188288888 و اتصال به داخلی یک، می توانید خلافی خود را به کمک شماره پلاک استعلام کنید. اما توجه داشته باشید که در این روش استعلام خلافی خودرو با شماره پلاک امکان پذیر نیست. منظورمان این است که این روش فقط مبلغ کل خلافی را بدون جزئیات در اختیار شما می گذارد.

سایت راهور چه طور خلافی را استعلام می گیرد؟

در سایت راهور امکان استعلام ریز خلافی وجود دارد، اما این شکل از استعلام با یک نقطه ضعف همراه است و آن اینکه اطلاعات سایت راهور به تاریخ روز نیست. بلکه بر اساس تاریخی است که در سایت درج شده است و معمولا به صورت هفتگی به روز رسانی می شود. بررسی‌های بیشتر در لیست خلافی که سایت راهور ارائه می دهد، نشان داده است که این سایت خلافی‌های مربوط به طرح ترافیک را نشان می دهد، اما بدهی‌های آزادراهی را نشان نمی دهد. با این حال اگر یک بار شماره پلاک خودرو را برای استعلام خلافی به سامانه تهران من بدهید و یک بار نیز از طریق سایت راهور خلافی خود را استعلام کنید، بهتر می توانید این موضوع را بررسی کنید. اما باید بدانید که امکان استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک در سایت راهور وجود ندارد، زیرا اساسا این سایت به کمک شماره بارکد پستی خلافی را استعلام می گیرد.

پلیس+10

اگر می خواهید استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک یا با دیگر شماره‌های اختصاصی خودرو را به تاریخ روز و به طور کلی دریافت کنید، به سراغ مراکز پلیس+10 بروید. در این مراکز می توانید از خدمات و سرویس‌های تکمیل‌تری برای دریافت خلافی استفاده کنید.

اپلیکیشن فرمون ایکس

چنانچه به دنبال راهی هستید که به کمک آن بتوانید هم خلافی خود را استعلام بگیرید و هم از امکانات و سرویس‌های ویژه و مفیدی استفاده کنید، پیشنهاد ویژه ما این است که به سراغ نصب اپلیکیشن فرمون بروید. این اپلیکیشن یک اپ خودرویی تمام عیار است که در حوزه خودرو خدمات و سرویس‌های بسیار زیادی را ارائه می دهد. برنامه نویسان این نرم افزارِ کاربردیِ خودرویی، بعد از نیازسنجی دقیقی که از کاربران ترافیک انجام داده اند، مجموعه ای از مفیدترین خدمات و سرویس‌ها را در این اپ قرار داده اند تا کاربران بتوانند نیازهای خود را در کمترین زمان ممکن و راحت ترین شکل تامین کنند. توجه داشته باشید که امکان استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک در این اپ نیز وجود دارد. اما در مورد جزئیات این سرویس ویژه توصیه می کنیم که اپ را نصب کنید و شخصا تجربه لذت بخشی از خدمات بی نظیر این اپلیکیشن داشته باشید. یادآوری می کنیم که پرداخت درون برنامه ای که در این اپ انجام می دهید، تنها برای ارائه خدمات بهتر و تخصصی‌تر است. فراموش نکنید که شما در تمام روش‌های استعلام خلافی به هر حال هزینه ای را به عنوان کارمزد پرداخت خواهید کرد. لذا بهتر است که این هزینه را در جایی صرف کنید که بتوانید در کنار آن از خدمات دیگری نیز بهره مند شوید.

در مورد آنی رو چه می دانید؟

وقتی صحبت از استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک می شود، به طور ضمنی پای عوارض آزادراهی نیز به میان می آید. اگر تجربه عبور از یکی از آزادراه‌های تهران – قم، تهران – ساوه، کرج – قزوین و قزوین – زنجان را داشته باشید، حتما متوجه شده اید که در عوارضی‌ها دیگر نیازی به توقف ندارید و می توانید بدون ثانیه ای توقف به مسیر خود ادامه دهید. این آزادراه ها به دلیل اینکه به سیستم آنی رو یا آف رو مجهز هستند، عوارض را به صورت سیستمی با خواندن شماره پلاک ثبت می کنند و به صورت پیامک به مالک خودرو اطلاع می دهند. این عوارض باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از عبور از آزادراه پرداخت شود. در غیر این صورت مراحل اعمال قانون برایش اجرا می‌شود. در این‌ حالت مبلغ 30 هزار تومان جریمه عدم پرداخت عوارض آزادراهی نیز به مبلغ اصلی عوارض اضافه خواهد شد. عوارض آزادراهی یک دین ماندگار برای تردد کننده است. در صورتی ‌که مالک خودرو نسبت به پرداخت آن اقدام نکند، این دین در پرونده وی باقی خواهد ماند و در آینده در گلوگاه‌های قانونی از وی دریافت خواهد شد. چنانچه عوارض آزادراهی پرداخت نشود و پرونده وارد مراحل اعمال قانون شود، علاوه بر مبلغ جریمه 30 هزار تومانی، مالک خودرو موظف به پرداخت اصل مبلغ عوارض نیز هست. وقتی برای استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک از طریق سامانه تهران من اقدام می کنید، اگر چنین بدهی در خلافی شما وجود داشته باشد، حتما جزئیات مربوط به آن به شما گزارش داده می شود. یادآوری می کنیم که می توانید با مراجعه مستقیم به سایت آنی رو اطلاعات بیشتر و کاملتری در این زمینه به دست آورید.

سخن پایانی

استعلام ریز خلافی خودرو با شماره پلاک انجام شود یا با شماره بارکد یا شماره VIN در نهایت این مالک خودرو است که باید از طریق یکی از روش‌های پرداختی، نسبت به پرداخت کامل خلافی خود اقدام کند. پیشنهاد ما این است که اگر فرصت مراجعه به مراکز پلیس+10 را ندارید یا اینکه ترجیح می دهید از طریق روش‌های غیر حضوری خلافی خود را صفر کنید، یک بار سری به سایت راهور بزنید و یک بار نیز از سامانه تهران من کمک بگیرید. به این ترتیب می توانید از خلافی خود مطلع شوید و از طریق روش‌های موجود برای پرداخت آن اقدام کنید. پرداخت خلافی از سایت راهور بسیار ساده است؛ زیرا درگاه بانک ملی در این سایت طراحی شده است و مستقیما به سیستم شاپرک متصل می شود و امکان پرداخت خلافی را فراهم می کند.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مَستر تستر، ارباب تست کردن گیم لند سالم زيبا graphic design in tehran یوزفایل گروه برنامه نویسی عصر نوین classquran8 کوی ادب designweb Terri